Podsumowanie 2018 roku

Podsumowanie 2018 roku

2018 rok minął w mgnieniu oka. Oficjalnie to 12 miesięcy, co mogłoby się wydawać wiecznością, co dla niektórych. Jednak każdy z nas postrzega czas inaczej, a w moim odczuciu ciągle brakuje godzin w dobie. Bądź co bądź, nie o tym dziś mowa. Jakoże zamknęliśmy kolejny etap w życiu, warto podsumować wszystkie działania z ostatnich 12 miesięcy.

Jesteście ciekawi jakie zmiany zaszły w naszej firmie w 2018 roku?

Pozwólcie, że zacznę od bloga, jakoże w styczniu mija rok, odkąd postanowiliśmy go prowadzić. Jest dla nas nowym doświadczeniem oraz kolejną umiejętnością, które wciąż się uczymy, ponieważ nie zawsze pisanie łatwo przychodzi. 

Teraz przyszła pora na nowości z kategorii meble. Aż o 11 nowych modeli wzbogaciła się nasza oferta. Znalazło się w tym pięc narożników: Armando, Asgard L i U, Giulio i Letto, a także dwa łóżka sypialniane Angelo i Mauro oraz boxpsring Inez, a wyliczankę zakończą trzy sofy: Calia, Inversa i Neva.

To dla nas duży sukces, a zarazem wyzwanie, aby 2019 był bogatszy od poprzedniego w kontekście nowości. Nie można zapomnieć o starych modelach, które trochę odkurzyliśmy, dzięki nowym aranżacjom. Kolejne czekają już w kolejce na nową odsłonę, więc wyczekujcie. 

Tak zwaną wisienką na torcie jest nasz udział na targach wystawienniczych w Chorwacji. Muszę tutaj podkreślić, że był on pierwszym w tak dużym przedsięwzięciu. Po powrocie byliśmy bogatsi o nową wiedzę, doświadczenie oraz umiejętności. Ponadto zmotywowani do dalszego działania.

Mam nadzieję, że wspomniałam o wszystkim, a nowy rok przyniesie większą dawkę niż poprzedni. Mnóstwa dobroci życzę również Wam, moi drodzy czytelnicy. :)

  • wysoka funkcjonalność

  • sprawdzone rozwiązania konstrukcyjne

  • meble do wnętrz mieszkalnych

  • funkcjonalne meble do wnętrz publicznych