Targi meblowe. Zagrzeb, 2018

Targi meblowe. Zagrzeb, 2018

Dobro jutro Chorwacjo!

Krótki czas temu mieliśmy przyjemność zaprezentować naszą firmę na targach wystawienniczych. Zanim marzenia zmieniły się w rzeczywistość, zmierzyliśmy się z kilkumiesięcznym procesem przygotowań. Ciężka praca i serce włożone w organizację zaowocowały i dzisiaj możemy pochwalić się naszym pierwszym wyjazdem w nieznane.

Międzynarodowe Targi Mebli i Wystroju Wnętrz Ambienta są rokroczną imprezą organizowaną w Chorwacji. Uważa się, że są ważnym punktem na mapie spotkań producentów i sprzedawców mebli, ludzi biznesu, mediów i ekspertów. Odgrywają również zasadniczą rolę na części europejskich rynków, także polskim. Dodatkowo, wśród wystawców można spotkać producentów i sprzedawców elementów do wystroju wnętrz i materiałów do ich produkcji oraz osoby związane z branżą drzewną.

 

 

Sam pomysł rozbrzmiewał w naszych głowach od dawna. Jako firma z wieloletni doświadczeniem chcieliśmy pokazać wszystko to, co udało się nam wypracować na przestrzeni lat. Z optymistyczną wizją, w 7-osobowym składzie, udaliśmy się do Zagrzebia. Podczas targów odwiedziło nas duża część obecnych kontrahentów z różnych krajów, jak również sporo przedstawicieli czy też właścicieli firm, którzy mieli możliwość sprawdzenia i ocenienia naszych modeli pod względem jakościowym i wizualnym. Śmiało możemy powiedzieć, że egzamin zdaliśmy śpiewająco. Pozytywne wrażenie dawało nam motywację, która utrzymuje się w nas po dziś dzień.

Praca podczas targów była wymagająca, dlatego w międzyczasie spędzaliśmy czas na poznawaniu Zagrzebia. Jako miasto prezentuje się niebywale pięknie. Łączy w sobie wiele kultur i narodowości. Zaskakujący jest fakt w jak dynamicznym tempie rozwinęło się i odbudowało, pomimo przebytej wojny w latach 90-tych.

      

 

Uczestnictwo w targach wniosło bardzo dużo pozytywów do naszej firmy. Sam fakt, że po raz pierwszy odważyliśmy się skoczyć, na przysłowiową głęboką wodę, utwierdził nas w przekonaniu, że jesteśmy w stanie osiągnąć więcej aniżeli mogłoby się nam wydawać. Organizacja i długi proces przygotowań nie są już tak straszne jak wcześniej. Zawdzięczamy to nabytemu doświadczeniu oraz nowym umiejętnościom. Nie należy zapomnieć także o zdobytej wiedzy o gustach i potrzebach klientów indywidualnych, szczególnie chorwackich, którzy mieli możliwość odwiedzenia targów.

  • wysoka funkcjonalność

  • sprawdzone rozwiązania konstrukcyjne

  • meble do wnętrz mieszkalnych

  • funkcjonalne meble do wnętrz publicznych