Wspieramy Złombole

Wspieramy Złombole

Poznajcie Złombole

Inaczej charytatywny rajd, którego pomysłodawcami jest grupka znajomych. Wszystko zaczęło się na pozór niewinnie. Po pewnym czasie, spotkania z przyjaciółmi w warsztacie i eksperymentowanie przy maluchach, dało początek nowej idei. Trwa ona po dziś dzień i zresza w sobie setki tysięcy ludzi. Łączy w sobie pomaganie dzieciom i zachęceniem do podróżowania po świecie.

sFORMANowani 

Grupa, której skład liczy 4 mężczyzn oraz klasyczną Skodę Forman, była jednym z uczestników rajdu. Trzeba również wspomnieć, a w sumie należałoby, że to nie był ich pierwszy raz w rajdzie Złombol. Swoją trasę przejazdu rozplanowali na poszczególne państwa: Słowacja, Węgry, Serbia, Kosowo, Macedonia, aby dotrzeć do Grecji, czyli punktu końcowego. Ich oczekiwaniem wobec podróży było poznanie życia codziennego, środowiska, kultury, dróg na Bałkanach. Po ich krótkiej relacji na facebookowym fanpag'u można śmiało wywnioskować, że zostały one spełnione. Każdy kawałek rajdu był dla nich ekscytujący, a droga wyboista. 

Najważniejszym celem, który został spełniony podczas całego złombolowego zamieszania, była pomoc dzieciom. Cieszymy się, że w tym roku byliśmy jednymi z darczyńców, którzy pomogli nie tylko spełnić marzenia, ale zrobić coś znacznie większego. 

 

 

*źródło zdjęć: https://www.facebook.com/sFORMANowani/

  • wysoka funkcjonalność

  • sprawdzone rozwiązania konstrukcyjne

  • meble do wnętrz mieszkalnych

  • funkcjonalne meble do wnętrz publicznych