wojewodztwo

Kontakt

Fabryka Mebli ELTAP

Mroczeń 203

63-611 Mroczeń

tel. +48 (62) 79 12 900

fax. +48 (62) 79 12 900

 

email: biuro@eltapmeble.pl

 

 

 

Dział obsługi klienta

Kierownik działu obsługi zamówień i reklamacji

Karolina Łęgocka

email: karolina.legocka@eltapmeble.pl
tel. kom.: 601594601

Specjalista ds. sprzedaży

Ewa Mielnik

email: ewa.mielnik@eltapmeble.pl
tel. stac.: wew. 2
tel. kom.: 733969253

Specjalista ds. sprzedaży

Beata Chwołka

email: beata.chwolka@eltapmeble.pl
tel. stac.: wew. 4
tel. kom.: 661488664

Specjalista ds. sprzedaży

Martyna Mazur

email: martyna.mazur@eltapmeble.pl
tel. stac.: 3
tel. kom.: 661618706

Specjalista ds. sprzedaży

Małogrzata Perner

email: malgorzata.perner@adrkfurniture.com
tel. kom.: 661610042

Dział reklamacji

Specjalista ds. reklamacji

Karolina Uruska

email: karolina.uruska@eltapmeble.pl
tel. stac.: wew. 6
tel. kom.: 733969254

Dział księgowości i kadr

Natalia Pieprz

email: natalia.pieprz@eltapmeble.pl
tel. stac.: wew. 7
tel. kom.: 601779568

Kamila Nasiadek

email: kamila.nasiadek@eltapmeble.pl
tel. stac.: wew. 7
tel. kom.: 601779568

Dział handlu, marketing

Koordynator ds. zakupów

Piotr Słupianek

email: piotr.slupianek@eltapmeble.pl
tel. kom.: 661661267

Koordynator ds. sprzedaży

Wioleta Kula

email: wioleta.kula@eltapmeble.pl
tel. stac.: wew. 6
tel. kom.: 661963198

Dział zakupów

Mariusz Bednarek

email: mariusz.bednarek@eltapmeble.pl
tel. stac.: wew. 8
tel. kom.: 661621321

Sandra Jerczyńska

email: sandra.jerczynska@eltapmeble.pl
tel. stac.: wew. 34
tel. kom.: 603999270

Dział logistyki i transportu

Spedytor/Specjalista ds. logistyki i transportu

Agata Sip

email: agata.sip@eltapmeble.pl
tel. stac.: wew.9
tel. kom.: 601999078