wojewodztwo

ELTAP

Mroczeń 203

63-611 Mroczeń

tel. +48 (62) 79 12 900

fax. +48 (62) 79 12 900

 

email: biuro@eltapmeble.pl

 

Podpora Objednávka

Kierownik działu obsługi zamówień i reklamacji

Karolina Łęgocka

email: karolina.legocka@eltapmeble.pl
phone: 601594601

Specjalista ds. sprzedaży

Ewa Mielnik

email: ewa.mielnik@eltapmeble.pl
: wew. 2
phone: 733969253

Specjalista ds. sprzedaży

Beata Chwołka

email: beata.chwolka@eltapmeble.pl
: wew. 4
phone: 661488664

Specjalista ds. sprzedaży

Martyna Mazur

email: martyna.mazur@eltapmeble.pl
: 3
phone: 661618706

Specjalista ds. sprzedaży

Małogrzata Perner

email: malgorzata.perner@adrkfurniture.com
phone: 661610042

Sťažností oddelenie

Specjalista ds. reklamacji

Karolina Uruska

email: karolina.uruska@eltapmeble.pl
: wew. 6
phone: 733969254

Ústav účtovníctva a ľudských zdrojov

Natalia Pieprz

email: natalia.pieprz@eltapmeble.pl
: wew. 7
phone: 601779568

Kamila Nasiadek

email: kamila.nasiadek@eltapmeble.pl
: wew. 7
phone: 601779568

Ministerstvo obchodu, marketingu

Koordynator ds. zakupów

Piotr Słupianek

email: piotr.slupianek@eltapmeble.pl
phone: 661661267

Koordynator ds. sprzedaży

Wioleta Kula

email: wioleta.kula@eltapmeble.pl
: wew. 6
phone: 661963198

Faktúry oddelenia nákupu, zásobovanie

Mariusz Bednarek

email: mariusz.bednarek@eltapmeble.pl
: wew. 8
phone: 661621321

Sandra Jerczyńska

email: sandra.jerczynska@eltapmeble.pl
: wew. 34
phone: 603999270

Transport a logistika Oddelenie

Spedytor/Specjalista ds. logistyki i transportu

Agata Sip

email: agata.sip@eltapmeble.pl
: wew.9
phone: 601999078