Classic Blue

Classic Blue

"Żyjemy w czasach, które wymagają wiary i zaufania. Nasączony rezonansem PANTONE 19-4052 Classic Blue daje poczucie zakotwiczenia. Jest niczym wieczorne niebo, rozległe i nieskończone. Zachęca nas do spojrzenia poza to, co oczywiste, do poszerzenia naszego myślenia, zwiększania perspektywy i otwarcia przepływu komunikacji" - powiedziała Leatrice Eiseman, dyrektor wykonawcza Pantone Color Institute.

Nadeszła chwila, na którą z niecierpliwością czekaliśmy. Instytut Pantone ogłosił kolor Roku 2020 - Classic Blue. Całoroczne poszukiwania, obserwacje, analizy trendów, pozwoliły ekspertom z Pantone określić, który kolor będzie zajmować pierwsze miejsce przez najbliższe 12 miesięcy. 

Co skrywa w sobie klasyczny niebieski?

To kolor, przywołujący na myśl wieczorne niebo, które ma skłaniać nas do refleksji, myślenia i poszerzenia perspektyw. Symbol spokoju, pewności siebie i stabilizacji. W dzisiejszych czasach zmiany zachodzą w ekstremalnym tempie, za którym przestajemy powoli nadążać. Nasze życiowe fundamenty tracą równowagę, której tak bardzo pragniemy, zdominowane przez technologię.  

Jakie są Wasze odczucia związane z kolorem Roku 2020? 

Sprawdź box spring Aderito w kolorze roku 2020 - classic blue:Boxspring Aderito Eltap w kolorze roku 2020 classic blue

 

  • wysoka funkcjonalność

  • sprawdzone rozwiązania konstrukcyjne

  • meble do wnętrz mieszkalnych

  • funkcjonalne meble do wnętrz publicznych