Krótkie podsumowanie 2019 roku

Krótkie podsumowanie 2019 roku

Coraz większymi krokami zbliżamy się do końca 2019 roku. To dobry czas na podsumowanie ostatnich 12 miesięcy oraz wyznaczenie nowych celów.

Nowe modele produktów, nowe wersje kolorystyczne mebli Eltap

To co niewątpliwie możemy nazwać sukcesem to powiększenie oferty o 58 nowych modeli we wszystkich kategoriach. Wśród nowości znalazły się pozycje takie jak: narożnik Eridano czy łóżko kontynentalne Aderito, które są produktami o podwyższonym standardzie z czego jesteśmy niezmiernie dumni. Warto tutaj wspomnieć, że część naszych dotychczasowych modeli między innymi narożniki: Anton, Armando, Letto, Benano otrzymało nowe wersje kolorystyczne, współgrające z aktualną ofertą tkanin, bądź całkowicie odmienione aranżacje.

 

Nowy biurowiec Eltap

2019 rok stoi również pod znakiem wielu inwestycji, z których ta, na której ukończenie wyczekujemy będzie gotowa jeszcze przed wakacjami. Mowa tutaj o nowym biurowcu, o którym całkiem niedawno wspominaliśmy w aktualnościach. Patrząc z perspektywy tego co udało się osiągnąć oraz tego jak wiele zmian przyniesie nam 2020 rok, jesteśmy pozytywnie nastawieni na czekające nas wyzwania, a w styczniu wracamy ze zdwojoną siłą, aby Nowy Rok zacząć z “mocnym przytupem”.

Nowy narożnik Eridano i łóżko kontynentalne Aredito Eltap MEble

  • wysoka funkcjonalność

  • sprawdzone rozwiązania konstrukcyjne

  • meble do wnętrz mieszkalnych

  • funkcjonalne meble do wnętrz publicznych