Stolik kawowy - must have każdego salonu

Stolik kawowy - must have każdego salonu

 

Pokój dzienny, zwany również salonem to serce domu. Spędzamy w nim większość czasu, oddając się rozrywce, relaksowi bądź rodzinnym spotkaniom. Jeden, pozornie niezauważalny element, bywa decydujący o komforcie wykonywanych czynności. Domyślacie się o czym mowa?

Urządzając salon, kierujemy się naszymi gustami, jak również rozważamy kwestie wygody i funkcjonalności. Poozstając przy ostatniej kategorii, nie zdziwi nas fakt, że jeden z elementów wyposażenia pokoju dziennego stanowi must have. Mowa tutaj o stoliku kawowym. Zazwyczaj o niewielkich gabarytach, zdobi centrum głównej części domu. Nie da sie zaprzeczyć, że podczas codziennego użytkowania to rzecz, która funkcjonuje, a nie jedynie zapycha pomieszczenie i zalega grubą warstwą kurzu.

Stoliki kawowe coraz częściej tworzone są pod kątem wielozadaniowości, co w praktyce oznacza, że mogą posłużyć nam jako skrytka na książki czy gazety. Niepokaźne rozmiary oraz waga dodają kolejny walor, szczególnie, gdy potrzebujemy przygotować pomieszczenie do domowej imprezy. 

  • wysoka funkcjonalność

  • sprawdzone rozwiązania konstrukcyjne

  • meble do wnętrz mieszkalnych

  • funkcjonalne meble do wnętrz publicznych