Styl glamour we wnętrzach

Styl glamour we wnętrzach

Chcesz poczuć się jak gwiazda Hollywood we własnym wnętrzu? Szukasz inspiracji do urządzenia swojej przestrzeni w myśl luksusu i blasku? Styl glamour to to czego szukasz. 

Styl glamour w modzie

Zaczynając od początku - terminu glamour nie sposób zdefiniować. Zapoczątkowany został w Złotej Erze Hollywood w latach 30. Początkowo wykształcał się w modzie prezentowanej na czerownych dywanach ówczesnych czasów, a następnie przeniósł się do wilii zlokalizowanych na wzgórzach Los Angeles. Diwy Jean Harlow czy Ginger Rogers są uważane za propagatorki tegoż stylu zarówno w kontekście ubioru - opiewające w satyny i diamenty, jak również wystroju wnętrza

Styl glamour przeniesiony do wnętrz

Styl glamour cechuje się przepychem, blaskiem i luksusem. To całkowite przeciwieństwo rygorystycznego minimalizmu, a istny raj dla wodzy fantazji. Aby przestrzeń mieszkalna nabrała charakteru glamour nie może w niej zabraknąć szykownych dodatków, między innymi: poduszek dekoracyjnych, narzut, ciężkich welurowych zasłon, eleganckich kloszy, szklanych stolików kawowych, kryształowych dekoracji jak na przykład żyrandol (największe WOW salonu), szlachetnych kolorów jak ciepłe złoto i srebro. Wdzięk i elegancję uzyskamy we wnętrzu dzięki doborowi odpowiednich tkanin jak welur czy atłas. Styl glamour niezaprzeczalnie czerpie inspirację z różnych epok, a w szczególności z baroku stawiając na bogate zdobienia, ciekawe wzory i formy.

Tak zaaranżowane wnętrze przeniesie Cię do scenerii prosto z Hollywood. 

Sprawdź produkt - łóżko box spring Balvin w stylu glamour:Łóżko box spring Balvin Eltap w stylu glamour

  • wysoka funkcjonalność

  • sprawdzone rozwiązania konstrukcyjne

  • meble do wnętrz mieszkalnych

  • funkcjonalne meble do wnętrz publicznych